Kāda būtu pasaule bez pulksteņiem?

Šādi domu vingrinājumi ļauj daudzas it kā pašsaprotamas parādības aplūkot no neierasta leņķa. Tas ļauj mums iztaujāt lietu kārtību – patiešām, kāpēc gan mēs nevaram iztikt bez nemainīga laika dalījuma stundās un minūtēs? Varbūt mēs esam vienojušies, ka svarīgi darboties kopā. Ka viens no cilvēces pamatdzinuļiem ir vienoties sinhronā darbībā, nevis katram iet uz savu pusi savā laikā un tempā. Vai arī – pulksteņi mums ļauj ieraudzīt, ka viss ir pārējošs, ka arī garas un vienmuļas zoom sapulces reiz beidzas. Ko pulksteņi pasaka par mums?
Jūs jau zināt, bērniem patīk fantazēt. Lai gan tā var šķist nenopietna nodarbe, fantazēšana ir ikviena radoša risinājuma pamatā. Tā ir inovāciju pamatā, jo, lai radītu jaunu ideju mākslā, zinātnē, biznesā, nepieciešams no esošajiem elementiem veidot ko tādu, kas iepriekš pastāvējis tikai kāda cilvēka prātā, tātad, fantāzijā.
Mācot bērniem uzvedības noteikumus, mēs vēlamies nevis pakļaut viņus nepamatotai kontrolei, bet gan vedināt ieraudzīt noteikumu jēgu. Ja mūsu teiktais tiešām ir vērtīgs, tad vingrinājumi fantāzijā palīdzēs atklāt tā nozīmi!